دانشجوی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه پیام نور شیراز مقام اول کمیته مسابقات آسیایی کاراته (سبک شیتوریوشوتوکای) را بدست آورد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ساره حق شناس دانشجوی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی و دارنده کمربند مشکی دان ۲در رشته ورزشی کاراته موفق به کسب مقام اول کمیته مسابقات آسیایی کاراته (سبک شیتوریوکوگای) شد.

این رقابت ها که با حضور کشورهای ترکیه، افغانستان، لبنان، عراق ، پاکستان و ۱۴ استان از کشورمان برگزار شد در بخش بزرگسالان و در وزن ۵۵- کیلوگرم ، حق شناس موفق به کسب مقام اول کمیته مسابقات آسیایی کاراته (سبک شیتوریوکوگای) شد.

مسابقات آسیایی کاراته (سبک شیتوریوکوگای) در دو بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی استان ایلام برگزار شد .

در این دوره از مسابقات تیم ایران در رده های سنی پنجگانه بیشتر عناوین قهرمانی را به خود اختصاص داد و به مقام قهرمانی رسید و تیم های لبنان و افغانستان عناوین دوم و سوم را به دست آورند.

ساره حق شناس دانشجوی ورزشکار دانشگاه پیام نور شیراز که تاکنون موفق به کسب مقامهای متعدد استانی و کشوری در رشته کاراته شده است ، پوشیدن تیم ملی را آرزوی هر ورزشکاری دانست و افزود: تمام تلاشم را برای رسیدن به این هدف مهم به کار میگیرم .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ