مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر هاشمی زاده، سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال در جمع دانشجویان ورودی جدید، ضمن خیرمقدم به آنها در مورد خصوصیات دانشگاه پیام نور و همچنین مزایای تحصیل در این دانشگاه، مطالبی را بیان و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور الگویی برای سایر دانشگاه ها می باشد. هم اکنون بیش از ۵۰% از فارغ التحصیلان این مرکز در مقاطع بالاتر قبول شده اند که نشان دهنده تلاش و جدیت دانشجویان در سایه نظام آموزشی این دانشگاه است. پس تزلزل به خود راه ندهید و نتیجه عملکرد خود را در چهار سال آینده ببینید.
رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال، در ادامه این مراسم، از دانشجویان برتر این دانشگاه تقدیر به عمل آورد.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران نیز در این مراسم با اشاره به رسالت پیامبران و فرستادگان خداوند برای علم آموزی گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور به خاطر نظام آموزشی و نوع تعامل با درس و دانشگاه، از عقلانیت بیشتری برخوردار هستند. نکته دیگر این که قبولی دانشجویان در مقاطع بالاتر بیشتر از سایر دانشگاه ها می باشد. و به جرات می توانیم بگوییم دانشجویان دانشگاه پیام نور از نظر اخلاقی نیز نسبت به سایر دانشگاه ها در گروه بهترین می باشند.
دکتر کی منش مدیر گروه مهندسی عمران نیز در ادامه این مراسم، به بیان مزایاو ویژگی های تحصیل در دانشگاه پیام نور پرداخت و نیز در مورد هزینه های پایین دانشگاه نیز مطالبی را عنوان نمود.
اجرای تواشیح در منقبت اهل بیت (ع) و برگزاری مسابقه همراه با اهدای جوایز نفیس از دیگر بخش های این مراسم بود.
در پایان، اسلامی مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال، سایر مدیران و مسئولان دانشگاه را برای آشنایی بیشتر، به دانشجویان ورودی جدید معرفی نمود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ