افتتاح سامانه ۱۱۱ در دانشگاه پیام نور استان مرکزی

.

در آستانه سفر ریاست جمهوری و هیأت دولت به استان مرکزی، سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری دیروز با حضور دکتر شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار استان مرکزی و هیأت همراه در دانشگاه پیام نور اراک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در این مراسم دکتر شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهور،  با اعلام اینکه این سامانه برای مردم استان مرکزی این امکان را فراهم می آورد تا در هر نقطه از استان در تماس با سامانه ۱۱۱، درخواست ها، پیشنهادات و دیدگاه های خود را مطرح کنند، گفت: این سامانه برای پاسخگویی سریع دولت تدبیر و امید به مسائل و نظرات مردم استان مرکزی راه اندازی شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور افزود: خوشبختانه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری که مرکزی برای برقراری ارتباط با مردم از طریق ارتباطات نوین است، به دقت خواسته‌های مردم را بررسی و پیگیری می‌کند.

محمد شریعتمداری برقراری یک ارتباط عزتمند با مردم برای دریافت نظرات و پیشنهادات آنها را تدبیر این دولت اعلام کرد و گفت: در گذشته صحنه های ناخوشایندی از تلاش مردم برای برقراری ارتباط با رئیس جمهور دیده می شد که با ابتکار خوبی که در این دولت صورت پذیرفت، سامانه ۱۱۱، باعث دقت در شنیدن حرفها و پیگیری مطالبات مردم، بی نیاز از اینکه به زحمت بیفتند، شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد این سیاست در ۲۹ امین سفر رئیس جمهور به خوبی در حال اجراست و ما امیدواریم که جایگزین بسیار مطلوب برای روش های سنتی و منسوخ گذشته باشد.

وی در ادامه کارشناسان پاسخگوی مردم را، زبان دولت خدمتگزار نامید و گفت:  شما از طرف دولت سخن می گویید و با پاسخ های مهربانانه خود به تماس های مردمی، کانون مهربانی دولت تدبیر و امید را به معرض نمایش می گذارید.

دکتر شریعتمداری در پایان تصریح کرد مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به دقت خواسته‌های مردم را بررسی و پیگیری می‌کند و قول می دهیم تمام این پیشنهادات را مورد بررسی قرار داده و ان شاالله پیامهایی که قابلیت اجرا داشته باشد را اجرایی خواهیم کرد.

گفتنی است: براساس برنامه ریزی انجام شده رئیس جمهور و برخی اعضای کابینه در سفری دو روزه صبح روز یکشنبه و دوشنبه ۲و۳ آبان‌ماه به استان مرکزی سفر می‌کنند. دکتر محسن مومن، سرپرست دانشگاه پیام نور اراک، راه اندازی این سامانه را از سوی دولت کار ارزشمندی دانست و گفت: این ستاد پاسخگوی تماس‌های مردم از کل استان در هر نقطه به صورت رایگان است و افراد می‌توانند با تلفن ۱۱۱ تماس گرفته و به این سامانه متصل شوند. 

وی افزود: این ستاد در  رویداد مهم سفر ریاست جمهوری و کاروان تدبیر و امید به صورت ویژه و با شکل گسترده با حضور نزدیک به ۱۰۰۰ نفر کاربر به صورت ۲۴ ساعته در مدت ۷۲ ساعت پاسخگوی شهروندان است.

 

بازدید رییس سازمان حفاظت محیط زیست از دانشگاه پیام نور اراک

رییس سازمان حفاظت محیط زیست و هیأت همراه  امروز  از سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری واقع در دانشگاه پیام نور اراک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست،  در بازدید از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری اظهار داشت: سامانه ۱۱۱ یکی از اقداماتی است که با هدف افزایش ارتباط مردم با ریاست جمهوری راه اندازی شده است. 

وی افزود: به وسیله سامانه ۱۱۱ ارتباطات مردمی با تسهیل بیشتری انجام می شود و مردم می توانند به صورت تلفنی مشکلات و نظرات خود را با ریاست جمهوری در میان بگذارند.

معاون رییس جمهور عنوان کرد: این مرکز فعالیتی همراه با تکریم مردم استان دارد و به صورت کاملا محترمانه با مردم استان مرکزی ارتباط برقرار می کند.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ