مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز ری برگزار شد

.

دکتر عامری سیاهویی رییس مرکز ری در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید ضمن خوشامدگویی به مدعوین و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) از دانشجویان به عنوان یاران، چراغ راه و چشم امید مسئولین یاد کرده و ایشان را همراه و در کنار خویش توصیف کرد..
حجت الاسلام و المسلمین نبوی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران اظهار امیدواری کرد: دانشجویان با کسب علم سفیر خوبی برای اهل بیت و جوان موفقی برای آینده نظام باشند. ایشان یکی از افتخارات اسلام و مکتب تشیع را نزول آغازین آیه بر قلب پیامبر اعظم (ص) عنوان کرده و علم و دانشی را مفید دانستند که همراه تقوی، ایمان و ارتباط با خدا باشد.
در ادامه، پس از اجرای تواشیح، از دانشجویان نخبـه و برتـر علمـی و قرآنی و همچنیـن دانشجـویان فعـال انجمن های علمی دانشجویی با اهداء لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.
همزمان با برگزاری این مراسم؛ غرفه رهروان زینبی با عرضه محصولات حجاب و عفاف با تخفیف دانشجویی و نیز غرفه سلامت با عرضه خدمات پزشکی رایگان نظیر تست فشارخون، قندخون، پزشک عمومی، مشاوره پزشکی و سلامت و ارائه بروشورهایی در خصوص سلامت و پزشکی در بدو ورود دانشجویان در محوطه دانشگاه به ارائه خدمات پرداختند. همچنین، دانشجویان فعال انجمن های علمی- دانشجویی مهندسی عمران و نجوم- فیزیک و بسیج دانشجویی با ارائه بسته های تبلیغاتی خود و توزیع بروشورهایی از فعالیت های خود ضمن پخش فرم های عضویت اقدام به جذب دانشجویان جدیدالورود نمودند.
در این مراسم امام جمعه شهرستان ری، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، شهردار ناحیه، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران، عضو هیأت موسس دانشگاه پیام نور مرکز ری، ریاست، کارکنان و دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز ری، حضور داشتند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ