از هرتشکل ،اندیشه و گروهی که درچارچوب مقررات دانشگاه فعالیت کند حمایت می کنیم

.

دکتر بحرانی درجمع دانشجویان جدیدالورود: وظیفه داریم از هرتشکل ،گروه و اندیشه ای که علاقمند به فعالیت در چهارچوب مقررات دانشگاه باشد ،حمایت کنیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر رییس این دانشگاه در جمع دانشجویان جدیدالورود گفت: امروز این تفکر بر دنیا ی علم حاکم است که پژوهش باید کارافرین باشد و نیاز انسان امروز را برطرف سازد و دانش بتواند در عمل تحقق یابد.
رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر در خصوص نیازهای نیروی انسانی کشور گفت: امروز وظیفه دانشگاه تربیت دانشجویی است که در امور مختلف دارای انعطاف پذیری ، خلاقیت باشد و روحیه ایجاد تحول در عرصه های مختلف زندگی را داشته باشد .
وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور فرصتی را فراهم کرده است که دانشجویان درکنار تحصیل بتوانند اشتغال نیز داشته باشند بنابراین ایجاد کلاس های الکترونیک و نیمه حضوری از مزیت های این دانشگاه است.
دکتر بحرانی با اشاره به به موفقیت های دانشگه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور توانسته است در سال گذشته رتبه اول آموزشی را کسب نماید و جزئ ده دانشگاه برتر کشور درحوزه پژوهش قرارگیرد.
وی با تاکید بر اهمیت تکثر آرائ و عقاید در محیط دانشگاه گفت: هرتشکل ،گروه و اندیشه ای که علاقمند به فعالیت در چهارچوب مقررات دانشگاه باشد وظیفه داریم ازآن حمایت کنیم اما باید این توانایی را داشته باشیم که در صورتی که با اندیشه های مخالف مواجه شویم پرخاش نکنیم و تحمل و سعه صدر داشته باشیم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ