غنای منابع آموزشی و نظام آموزشی در دانشگاه پیام نور

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور مرکز دماوند در روز درمجتمع ورزشی شهید ناصر صُدیفی این مرکز برگزار شد.
دکتر یدالهی با اشاره به غنای بالای منابع علمی آموزشی در دانشگاه پیام نور به آمار چشمگیر پذیرفته شدگان در مقاطع تحصیلات تکمیلی که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور با شعار " آموزش برای همه ، همه جا و همه وقت " و با هدف والای خدمت بوسیله ی دانش با تربیت نسل دانش محور و علمی آینده سعی در پیشرفت و توسعه ایران اسلامی دارد که به یاری خدا این مهم با پشتکار و موفیت دانشجویان این دانشگاه محقق خواهد شد.
دکتر مهدی یدالهی با اشاره به موفیقیت های بزرگ دانشگاه پیام نور در صحنه های علمی، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی در داخل وخارج از کشور گفت: اعتلای نام ایران اسلامی در جهان مرهون تلاش و زحمت خستگی ناپذیر دانشمندان جوان درعرصه های مختلف بوده است و دانشگاه همواره زمینه ساز و مهیا کننده بستر رشد و نمو و بالندگی علمی و فرهنگی نسل جوان کشور است.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی در این مراسم با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور افزود: موفقیت دانشجویان در این دانشگاه با توجه به نظام آموزشی و منابع غنی آموزشی صد در صد در گرو تلاش و زحمت خود دانشجو خواهد بود و دانشجویان به مقدار کوشش وتلاش خود در این دانشگاه پله های موفقیت را طی خواهند کرد.
مرادی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند نیز ضمن معرفی همکاران دانشگاه به بیان کلیاتی از آئین نامه های آموزشی پرداخت و بر لزوم اطلاع دانشجویان از آئین نامه های مربوط به تحصیل خود در طی دوران دانشجویی تاکید کرد.
در این برنامه همچنین نمایندگان انجمن های علمی و کانون های فرهنگی و هنری، مطالبی در مورد فعالیت های علمی و فرهنگی در این انجمن ها و کانون ها ارائه کردند.
برپائی غرفه های انجمن های علمی و کانون های فرهنگی و هنری، ایستگاه تست قند خون و تست سلامت کانون هلال احمر، پخش کلیپ معرفی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند، کلیپ مدافعان حرم، کلیپ فعالیت انجمن ها و کانون ها و قرائت اشعاری در مدح امام حسین (ع) و یاران وفاداراشان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ