تعامل و همکاری دانشگاه پیام نور لرستان با خانواده شاهد و ایثارگر قابل تقدیر است.

.

مراد روشنی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان به همراه معاون فرهنگی و  مدیر آموزش این اداره کل با  سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان ، با منوچهر ططری  رئیس دانشگاه دیدار کردند.

در این جلسه، مراد روشنی ضمن تبریک انتصاب دکتر منوچهر ططری به سمت ریاست دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به توانمندی و ظرفیت های موجود در استان برای وی آروزی موفقیت کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان در ادامه با بیان سیاست و برنامه های کلان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مختصرمسائل جامعه ایثارگری استان را اعلام کرده و ضمن تقدیر از روند تعامل دانشگاه پیام نور در برخورد با مشکلات پیش روی کارکنان، دانشجویان و اساتید شاهد و ایثارگرخواهان همکاری و مشارکت بیش از پیش بنیاد و دانشگاه جهت حل این مسائل شد.

روشنی با تاکید بر لزوم حفظ مقام شامخ شهدای معزز و خانوداه هایشان تصریح کرد: شهدا و خانواده های آنان نیازی به ما ندارند و این توفیقی است که در خدمت آنان باشیم و بدانیم شهید و شهادت نباید محو شود چون به برکت خون شهدا جمهوری اسلامی مقتدرانه حضور دارد.

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان در ادامه ضمن گرامیداشت هفته ناجا و آغازسال تحصیلی جدید دانشگاه ها، دانشجویان شاهد و ایثارگر را یادگارهای شهدا و ایثارگران  دانست و افزود: ایران اسلامی همواره مدیون دلاوری و رشادت این عزیزان است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بهترین خدمت را به یادگاران شهدای گرانقدر و ایثارگران بزرگوار تقدیم نماییم.

 ططری با بیان این مطلب که همواره خود را مرهون و مدیون فداکاری جانبازان، شهدا و آزادگان بدانیم، خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر انگیزه و روحیه مضاعف به دنبال دارد و چراکه فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران هرگز در جامعه ما فراموش نخواهد شد.

 وی در پایان سخنان خود خدمت به دانشجویان شاهد و ایثارگر را رسالتی همگانی عنوان کرد و افزایش برنامه های فرهنگی تفریحی برای این دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی را با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران خواستار شد.

 در ادامه نیز مراد روشنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان از توجه رئیس دانشگاه و مسئولین ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور لرستان در راستای خدمت دلسوزانه به دانشجویان، کارکنان و اساتیدبا اهدا لوح سپاس، تقدیر کرد.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ