فریاد لبیک یا حسین طنین انداز شد

.

“ انى لم اخرج اشرا و لابطرا و لا مفسدا و لا ظالما و انما خرجت لطلب الاصلاح فى امة جدى(ص) ارید ان آمر بالمعروف و انهى عن المنکر”

هم زمان با فرارسیدن هفتمین روز شهادت حضرت سیدالشهداء(ع) و یاران باوفای ایشان، مراسم عزاداری و سوگواری با حضور دانشگاهیان پیام نور البرز در کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،هیات عزاداری انصار المهدی دانشگاه پیام نور کرج همانند سال گذشته درموسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایشان به اقامه عزا پرداختند.
بنا بر این گزارش به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، مسئولین اداره فرهنگی دانشجویی،اداره اجرایی و پشتیبانی مرکز کرج و البرز، دسته عزاداری دانشجویی پس از اقامه عزا در پیام نورکرج، به سمت مقبره شهدای گمنام دانشگاه آزاد حرکت کرده و به اجرای مراسمی پرشور با حضور مسئولان،پرسنل علمی واداری ودانشجویان هر دو دانشگاه پرداختند.
گفتنی است پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر؛ همه عزاداران بر سر سفره ابا عبدالله الحسین (ع) در دانشگاه پیام نور مرکز کرج حاضر شدند.
همچنین ، امسال در راستای برگزاری پرشور مراسم معنوی عزاداری و سوگواری سیدالشهدا (ع) با همکاری و هماهنگی دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و بسیج دانشجویی، بزرگترین دسته عزاداری دانشگاهیان البرز تشکیل خواهد شد.
این دسته عزاداری متشکل از بسیج دانشجویی، اساتید و دانشگاهیان و دانشجویان البرز از میدان توحید به سمت مصلای بزرگ نماز جمعه کرج حرکت کرده و در مصلای نماز جمعه برنامه بزرگ عزاداری و سوگواری برگزار خواهد شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ