امنیت یک فرایند مستمر و غیر قابل فراموش شدن است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛در مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست دانشگاه پیام نور استان کرمان گلستانیان مدیر دفتر مرکزی حراست دانشگاه پیام نور کشور ،امنیت را به معنای حراست از دارایی و ارزش ها در برابر تهدیدات بالقوه و بالفعل تعریف نموده و افزود: یکی از کارکردهای حراست ایجاد امنیت و آرامش است.
گلستانیان با اشاره به وظیفه حراست دانشگاه اظهار کرد: وظیفه ما حفظ سرمایه های دانشگاه است و دارایی های دانشگاه را صیانت از مدیران مجموعه،اعضای علمی،کارکنان و دانشجویان خواند.
وی ادامه داد: با عنایت الهی کشور عزیزمان ایران ،کانون امنیت ، ثبات و قدرت در منطقه محسوب می شود که متاسفانه نظام های سلطه و قدرت های مرتجع عربی با تلاش فراوان و سرمایه گذاری در صدد مخدوش کردن آرامش و امنیت در سه حوزه نظامی، اقتصادی و سایبری هستند.
ایشان شرط داشتن یک محیط ایمن را ،همکاری و همدلی همه افراد جامعه دانست و گفت :همه ما باید نیروی حراستی بوده و در ایجاد آرامش و حفظ فضای امن کوشا باشیم .
مدیر کل دفتر مرکزی حراست اظهار داشت :با نگاه به منویات مقام معظم رهبری و عنایت ویژه ایشان به بحث حراست باید دانست برای اینکه حراست، سالم ، قوی و متعهد بماند نباید به آن نگاه فردی داشت
وی ضمن تشکر از خانم دکتر معین الدینی ایشان را فردی قانون مند و پیگیر موفقیت در دانشگاه و علاقه مند به جلوگیری از بروز هرگونه آسیب به دانشگاه خواند و افزود: مطمئن هستم با حمایت ایشان می توانیم جایگاه حراست را در استان ارتقاء بخشیم .
گلستانیان در پایان ضمن قدرانی از حفظ مسئولیت، تعهد و وجدان کاری اسلامی از ایشان تکریم و مسئولیت حراست پیام نور استان کرمان را به آقای درینی واگذار کرد و از ایشان خواست تا ضمن تعامل سازنده و نظام مند با ریاست استان ، همکاران مجموعه و سازمان مرکزی این مسئولیت را همچون قبل ادامه داده و دانشگاه را در نیل به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود یاری رساند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ