دکتر محموذ فرهادیان اظهار داشت: برای افزایش رضایتمندی دانشجویان بخصوص تکریم پذیرفته شدگان جدید ،ستاد استقبال از دانشجویان جدید در دانشگاه پیام نور کرمان راه‌اندازی شده است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان گفت: درستاد استقبال از پذیرفته‌شدگان و دانشجویان با سیستم آموزشی، آیین‌نامه‌ها، فعالیت‌های فرهنگی آشنا می‌شوند.
دکترفرهادیان افزود:این ستاد از پنج کمیته شامل کمیته علمی -آموزشی ،کمیته مشاوره ،کمیته آی تی و فناوری ،کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی وکمیته فرهنگی – ورزشی در راستای افزایش رضایتمندی دانشجویان خصوصاً تکریم پذیرفته شدگان جدید الورود در این دانشگاه تشکیل شده است.
وی افزود: ستاد استقبال از دانشجویان جدید از غرفه های ،راهنمای برادران ،راهنمای خواهران، انتشارات،نظام وظیفه، ثبت نام حضوری،غیرحضوری، تشکیل پرونده، انتخاب واحد،وغرفه فرهنگی ورزشی، غرفه دانشجویان شاهد وایثارگر، غرفه ، وغرفه انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی بسیج دانشجویی برادران وغرفه بسیج دانشجویی خواهران ،برپایی ایستگاه سلامت و عضوگیری کانون هلال احمر تشکیل شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان افزود: ارائه اطلاعات وقوانین آموزشی وفرهنگی به دانشجو ،حفظ منزلت دانشجو و تسهیل و راهنمایی در امر ثبت نام مهمترین هدف این ستاد استقبال است.
وی افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور با داشتن حدود ۷۰۰ هزار دانشجو توانسته در راستای توسعه عدالت آموزشی در ایران با شعار «آموزش برای همه، همه‌جا و همه وقت» به خوبی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت آموزشی، امکان تحصیل در مقاطع مختلف به ویژه تحصیلات تکمیلی را در محروم‌ترین مناطق کشور فراهم کند.
دکتر فرهادیان گفت: کسب موفقیت‌های چشمگیر این دانشگاه در سال‌های اخیر از جمله احراز رتبه یک کیفیت آموزشی در ارزیابی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و همچنین پذیرش رتبه‌های برتر در تحصیلات تکمیلی توسط دانش‌آموختگان این دانشگاه نشان از توانمندی این دانشگاه در توسعه آموزش عالی کشور دارد.
دکتر فرهادیان اضافه کرد: امیدواریم در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با همفکری و همراهی قشر جوان دانشجو گامی مؤثر در راستای تحقق این شعار برداریم.
همچنین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور مرکز کرمان گفت: ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور کرمان به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه از برپا شده است.
ایمان روح الهی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور به منظور راهنمایی دانشجویان در ثبت نام حضوری و ثبت نام راحت‌تر دانشجویان ورودی جدید اقدام به راه اندازی ستاد استقبال کرده است، بیان داشت: این ستاد علاوه بر راهنمایی دانشجویان با برپایی ایستگاه صلواتی از آن‌ها پذیرایی می کند.
وی گفت: ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید توسط دانشجویان بسیجی در ساعت اداری انجام می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمان بیان داشت: این ستاد از ۱۰مهرماه به مدت پنج روز در دانشگاه پیام نور کرمان برپا شده است و و کار ثبت نام و جذب دانشجویان علاقه مند به حضور در برنامه های بسیج دانشجویی را نیز انجام می دهند.
روح الهی افزود:این ستاد با همکاری ۲۷ نفر از دانشجویان بسیجی برادر وخواهر تشکیل شده و قرار است که تا دوشنبه ۱۸مهرماه جاری به دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه خدمت رسانی کنند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ