دانشگاه پیام نور مرکز ورامین طی مراسمی دانشجویان جدید را با دانشگاه پیام نور، افتخارات، شیوه آموزشی و مضوعات مرتبط با دانشجویان آشنا نمود.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مراسم باشکوه استقبال از دانشجویان ورودی سال ۹۵ با حضور دکتر عسگری رییس مرکز، حجت الاسلام والمسلمین نبوی مسئول محترم نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران، حجت الاسلام علیزاده مدیر فرهنگی و مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور ورامین، دکتر کرمی سرپرست معاونت آموزشی مرکز و دانشجویان ورودی جدید پذیرفته شده آزمون سراسری ۹۵ در آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور مرکز ورامین برگزار شد.
در ابتدا دکتر عسگری، طی سخنانی کوتاه آغاز سال تحصیلی جدید و قبولی دانشجویان را در دانشگاه پیام نور و محیط علمی جدید تبریک گفت و آنان را به کسب علم و دانایی و حرکت در مسیر رشد علمی فرا خواند.
سپس حجت الاسلام نبوی ، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران، تحصیل در دانشگاه پیام نور را نشانه میل به خواستن و دانستن دانشجویان عنوان نمود و با بیان نشانه های انسان طالب کمال و سعادت ، تحصیل علم و دانش و همزمان کمال معنوی را از نشانه های دانشجوی نمونه و الگو در جامعه اسلامی برشمرد.
اجرای برنامه تئاتر با مضمون فرهنگ ایثار و شهادت توسط بسیج دانشجویی و پخش چند کلیپ زیبا و تاثیرگذار در رثای شهدای مدافع حرم ، برنامه جذاب صندلی داغ ، صحبت های سعیدی مدیر آموزش دانشگاه در خصوص نحوه تحصیل در دانشگاه پیام نور و آشنایی مقدماتی دانشجویان با برخی مسائل آموزشی و آیین نامه های آموزشی، معرفی افتخارات دانشگاه پیام نور و مرکز ورامین و نیز اجرای زنده سرود در مدح اهل بیت (ع) توسط محسن تاجیک از جمله برنامه های این مراسم بود .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ