در دولت تدبیر و امید بر روی واقعیت ها متمرکز هستیم/ تعامل جدی با تمام دستگاه‌ها جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی مدنظر است.

.

دکتر منوچهر ططری در آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز خرم آباد افزود: این نوید را به دانشجویان که دانشگاه پیام نور را جهت ادامه تحصیل انتخاب نموده‌اند.می‌دهم که مطمئن باشند که این دانشگاه بهترین نوع مرکز آموزشی جهت افزایش سطح معلومات علمی و عامل اصلی در کسب موفقیت در مقاطع تحصیلی بالاتر می‌باشد . که پذیرفته شدن بیش از ۳۰هزار نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشددر بهترین و معتبر ترین دانشگاههای کشور از جمله پذیرش بیش از ۱۰۰۰ نفر در دانشگاه تهران به استناد اعلام رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور که تصدیق کننده این مدعاست.
سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان خاطر نشان کرد: در دانشگاه پیام نور لرستان از حدود ۲۵۰۰۰ نفر از اساتید برتر کشوری و افرادی که از دانشگاههای معتبر دولتی فارغ التحصیل شده و اکثراً اعضای هیات علمی سایر دانشگاه‌ها و دارای مرتبه استادیاری هستند به‌عنوان مدرس مدعو در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند .
ططری ضمن بیان تلاش در جهت افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه پیام نور لرستان اظهار داشت: کسب رتبه ۱۲ دانشگاه پیام نور لرستان در پذیرش دانشجو در مقطع(کارشناسی ارشد) در بین دانشگاه‌های استانی کشور، نشان از توانمندی‌های علمی دانشگاه پیام نور لرستان دارد.
وی افزود: کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه می‌بایست با تلاش دسته جمعی و تعامل و همکاری به اهداف عالیه دانشگاه پیام نور که چشم انداز آن ترسیم شده است دست پیدا کنند .
سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان گفت: دانشجوی مطالبه گر بهترین نوع دانشجو است و این از ویژگی‌های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است که دانشجو را خلاق و مطالبه گر تربیت می‌کند.
ططری در پایان اظهار کرد: نظم و انضباط ویژه‌ای در دانشگاه پیام نور حاکم است و خوشبختانه در مباحث پژوهشی، مدارک علمی و بالأخص در دولت تدبیر و امید بیشتر بر روی واقعیت‌ها متمرکز هستیم و از ارائه آمارهای نادرست و اشتباه به مردم پرهیز می‌کنیم و آنچه را که انجام می‌دهیم به ملت عزیز ایران ارائه می‌دهیم زیرا معتقدیم این امر موجب اعتماد مردم به جامعه دانشگاهی و دولت خواهد شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ