امروزه ما پاسدار حریم خون شهداییم و اگر لحظه ی تعلل کنیم در واقع تمامیت ارضی تنها کشور شیعه مذهب دنیا را به خطر انداخته ایم

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،خانم دکتر معین الدینی در جمع مسئولین و رابطین حراست دانشگاه پیام نور استان های جنوب شرق کشور ،ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: به شکرانه ی اینکه در خانواده ای شیعی به دنیا آمده ایم همگی سعی کنیم پیرو خوبی برا امامان باشیم و از افتخار تشیع نهایت استفاده را ببریم .
وی در ابتدای کلام با بیان معنای حراست اظهار داشت: حراست بی تردید جدای از چشم و گوش هر سازمان ،مغز آن نیز هست چراکه با نشان دادن راه درست و خطا ، علامت های خطر را نیز برای ما مشخص می کند.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان کرمان افزود: در صورت بروز هر نقطه ضعف هر چند کوچک در مجموعه ی حراست هر سازمان صدمات جبران ناپذیری به بار خواهد آمد که خوشبختانه به فضل الهی و به همت همکاران این مشکل هرگز در دانشگاه پیام نور دیده نشده است.
دکتر معین الدینی ضمن تفکیک هویت هر فرد گفت :هر یک از شما دارای یک هویت اجتماعی و یک هویت فردی است که باید به دلیل حساسیت بالای هویت اجتماعی مراقبت کنید تا درهویت فردی شما دخیل نشود و زمانی که در نقش اجتماعی خود قرار دارید همچون شیشه های ماتی باشید که قابل رویت از فضای بیرون نمی باشد.
وی ضمن ابراز خرسندی از آگاهی کامل همه ی همکاران حراست از اهمیت بالای نقششان در جامعه گفت: حال که به مدد الهی در تنها کشور شیعه مذهب دنیا در امنیت و آرامش کامل زندگی می کنیم باید هوشیارانه حافظ خون شهدا و پاسدار تمامیت ارضی میهن اسلامی در دنیای پر آشوب کنونی باشیم .
لازم به ذکر است نخستین کارگاه تخصصی رابطین و مسئولین حراست دانشگاه های جنوب شرق کشور با حضور دانشگاه استان های کرمان،یزد،سیستان و بلوچستان و هرمزگان با حضور آقای گلستانیان ، مدیر کل دفتر مرکزی حراست در استان کرمان برگزار شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ