هیات رییسه دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب نشستی با حضور اساتید مدعو دانشگاه برگزار کرد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، به منظور تبیین، بررسی و عمق بخشی به فعالیتهای آموزشی دانشگاه، نشست تخصصی با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی نماینده محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران ، جناب آقای دکتر ناصر محمدی رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب ، دکتر اوسطی معاون اجرایی ،دکتر احمدخانی معاون آموزشی ، دکتر نوروزی معاون فناوری وپژوهشی با اساتید مرکز در سالن شهید عضدی برگزار شد.
دکتر ناصر محمدی رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب ضمن تقدیرو تشکر از اساتید به بیان ویژگیها، انتظارات و مطالبات از اساتید پرداخت و اظهار داشت : ما اساتید بعنوان منادیان علم ونور بایستی نظم را سرلوحه کار خویش قرار دهیم .
رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب بیان نمود: بر اساس آمارهای موجود دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی جدید افتخار دیگری بر کتاب زرین عملکرد علمی کشور نقش بسته است . پذیرفته شدن ۳۰ هزار نفر از دانش آموختگان پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی و قبولی ۱۰۰۹ نفر از آنان در دانشگاه تهران افتخار علمی است که مرهون سیاستها و عملکرد بسیار عالی مسئولان، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور است.
در ادامه این نشست، دکتر احمدخانی معاون آموزشی مرکز بیان داشت : نرخ جمعیت کشور تاثیر مستقیم بر تعداد دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف دارد برای رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه پیام نور پرداختن به موضوعاتی از جمله: تدریس تمامی مطالب درسی در بازده زمان مشخص شده، دسترسی آسان به اساتید و پاسخگو بودن اساتید، حضور به موقع در کلاس، شناخت کامل اساتید از سایت جامع گلستان، توجه به نمره کلاسی براساس عملکرد دانشجو و امتحان میان ترم مورد تاکید است.
مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری حجت الاسلام و المسلمین نبوی بیان داشت :دانشجویان پیام نور از عقلانیت و علم بالایی برخوردار می باشند و وظیفه ما معلمین غیر از آموزش و تدریس علمی، تربیت دانشجویان می باشد .
ایشان افزود: اساتید ابتدا بایستنی به خودسازی پرداخته و اخلاق را سرمنشاء تمامی امور قرار دهند و به عنوان الگوی دانشجویان و جوانان، به ارزشها توجه بیشتری نمایند.
در این مراسم دکتر نوروزی معاون پژوهش و فناوری مرکز نیز ضمن تشکر از اساتید ترم گذشته و خیر مقدم به اساتید جدید به معرفی امکانات و ظرفیت های مرکز تهران جنوب از جمله کتابخانه ، آزمایشگاههای تربیت بدنی ، روانشناسی ، جغرافیا و سایتهای زبان و رایانه و همچنین توان بالای مرکز در برگزاری آزمون های مکانیزه پرداخت.
در ادامه جناب آقای کاظمیان فر به نمایندگی از اساتید، پیشنهادها و نقطه نظرات اساتید را مطرح نمود.
این نشست با پرسش و پاسخ اساتید از هیات رییسه مرکز واهدای بسته فرهنگی پایان یافت .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ