حضور دانش آموختگانی موفق بواسطه کیفیت خدمات آموزشی

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی پیام نورالبرز قبولی بیش از ۸۲۷ نفر از دانش آموختگان دانشگاه پیام نور استان البرز و ۳۰هزار نفر از دانش آموختگان پیام نور کشور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی کشور را مهر تائیدی بر ارائه خدمات آموزشی و علمی مناسب و همینطور توانمند بودن نظام آموزشی جاری در این ابر دانشگاه دولتی کشور دانست که در نهایت باعث حضور دانش آموختگانی موفق در جامعه و فضای کسب و کار گردیده است.
دکتر محمود پایه قدر که در جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع برنامه ریزی حوزه آموزشهای آزاد سخن می گفت، حرکت و اقدام دانشگاههای پیام نور سراسر کشور را در مسیر توسعه بر مبنای ماموریت گرایی،ارتقاء کیفیت و کار آفرینی ضروری دانست.
وی افزود:این بار دانشگاه برنامه‌های بسیاری را برای گسترش استفاده از توانمندی اعضای علمی و اداری در توسعه آموزشهای ازاد بر مبنای فناوری اطلاعات و ارتباطات در دستور کار خود قرار داده است. برنامه‌هایی که این دانشگاه را در‌ آینده‌ای نزدیک به یکی از پر افتخارترین دانشگاههای ‌ایران تبدیل کند.
دکتر پایه قدر در خاتمه از برگزاری کارگاههای توانمند سازی ویژه پرسنل حوزه آموزش در مراکز و واحد های دانشگاهی پیام نور البرز از هفته آینده به مدت ۹هفته متوالی خبر داد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ