دانشگاه پیام نور جذاب ترین فضای دانشجویی را دارا می باشد

.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان هرمزگان گفت:توجه به مسئله حجاب و عفاف در دانشگاه نه تنها باعث کاهش جذب دانشجو نخواهد شد، بلکه موجب ترغیب خانواده ها به سمت و سوی محیط های که به این مقوله اهمیت می دهند خواهد گردید و دانشگاه پیام نور ازجمله دانشگاههایی است که محیط اخلاقی و ارزشی در آن حاکم است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ،حجت الاسلام تقوی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های هرمزگان در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه پیام نور هرمزگان با بیان اینکه اعضای هیأت علمی دانشگاه، سرمایه اصلی آن می باشند،افزود: دانشگاه پیام نور پاک ترین و جذاب ترین فضای دانشجویی را دارا می باشد و در شرایط مناسبی قرار دارد اما نیاز به کار بیشتری در این زمینه می باشد.

نماینده نهاد رهبری با اشاره به اینکه باید چشم های خودمان را بشوریم و جوانهای مردم را متدین و مذهبی ببینیم ،اظهار داشت: نمونه بارز آن در هیئت های مذهبی ابا عبدالله الحسین قابل مشاهده است.
وی بر فعالیت های فرهنگی در دانشگاه پیام نور تأکید کرد و افزود:باید سطح فعالیت انجمن های علمی در ترویج فرهنگ را بالا ببریم و باید به این تشکل ها و انجمن ها بیشتر میدان داده شود.
امام جمعه مؤقت شهرستان بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود به شگردهای دشمن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:دشمن ما با برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت ها ی ممکن علیه ما فعالیت می کند و نمونه ای بارز آن در شبکه های مجازی قابل مشاهده است.
حاج آقا تقوی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی برکات فراوانی برای این نظام داشته و بهترین انسانهای مجاهد و انقلابی در این سرزمین می باشند ،افزود: مردان انقلابی همیشه در حال دفاع از این مملکت و آرمانهای انقلاب هستند.
در ادامه دکتر دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت:هدف ما این است که دانشجویان را قرآنی تربیت کنیم .
وی اظهار داشت: اگر علم همراه تعهد، مذهب و اخلاق نباشد، به سمت جنایتهای بزرگ سوق پیدا خواهد کرد لذا باید علم و تخصص همراه با مذهب و اخلاق باشند تا بتواند تعهد ایجاد کند و سبب رفاه و آسایش مردم گردد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ