سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل از محمد عبدلی دانشجوی پذیرفته شده مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف تقدیر کرد.

.

دکتر افسر روحی که به همراه دکتر سیفی سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل و جمعی از اعضاء هیات علمی و کارکنان این دانشگاه در منزل ایشان حضور یافته بودند، موفقیت ایشان را در کسب رتبه ۲۱۶ و قبولی دانشگاه صنعتی شریف تبریک گفت.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل، با اشاره به مزیت تحصیل در دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور فرصت مناسبی برای تحصیل، رشد و موفقیت دانشجویان به وجود آورده است و در سال جاری قریب ۳۰۰۰۰ دانش آموخته پیام نور توانسته‌اند از دانشگاه‌های دولتی پذیرفته شوند و از این تعداد ۱۰۰۰ فارغ‌التحصیل این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران قبول‌شده‌اند.
محمد عبدلی نیز ضمن تشکر از ارج نهادن مسئولین دانشگاه به موفقیت دانشجویان خود گفت: قبولی از دانشگاه‌های برتر نیازمند برنامه ریزی مستمر و متداول دارد و دانشگاه پیام نور این فرصت را به وجود آورد تا بتوانم در کنار اشتغال به تحصیل خود ادامه دهم.
وی هم چنین با اشاره به کیفیت مناسب دانشگاه پیام نور جهت تحصیل خاطر نشان ساخت: فرصت های دیگری برای تحصیل در سایر دانشگاها برای بنده مهیا بود و به دلیل اینکه از موفقیت دانشجویان دانشگاه پیام نور در آزمون های مختلف اطلاع داشتم این دانشگاه را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب نمودم.
محمد عبدلی دانش آموخته رشته عمران دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل است که موفق به کسب رتبه ۲۱۶ و قبولی  در دانشگاه صنعتی شریف شده است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ