دیدار ریاست و کارکنان دانشگاه پیام نور استان مرکزی از خانواده شهداء

.

سرپرست و کارکنان دانشگاه پیام نور استان مرکزی به همراه مسئول نهاد نمایندگی در دانشگاه پیام نور و فرمانده پایگاه بسیج اداری امام صادق(ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده­های شهید و جانباز جنگ تحمیلی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر علی اکبر ملکی راد، سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، تجلیل و دیدار از خانواده شهداء را یک وظیفه و تکلیف دانست و بر ادامه راه و هدف شهیدان تاکید کرد.

وی افزود: باید راه و هدف شهدای دفاع مقدس را پاس داشت و در سنگر علم و دانش برای موفقیت کشور تلاش کرد.

ملکی راد اظهار داشت: ایثارگران در پیشرفتهای علمی کشور و هشت سال دفاع مقدس به منظور فتح قله های علمی و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی ایران نقش بسزایی داشته اند و در وضعیت کنونی منطقه نیز، که تمام کشورهای اطراف به نوعی با پدیده شوم تروریسم درگیر هستند، امنیت و آرامش کشور ایران مرهون شهیدان ۸ سال دفاع مقدس می باشد.

حجت الاسلام یزدانی،معاون دفتر نهاد رهبری در استان، نیز صبر و استقامت خانواده های شهداء و جانبازان را برگرفته از حضرت زینب(س) دانست و از نقش خانواده های شهداء و جانبازان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن به نیکی یاد کرد و نقش آنان را در جنگ تحمیلی کمتر از شهداء ندانست.

وی بر رفع برخی از مشکلات خانواده های شهداء تأکید کرد.

در ادامه از خانواده شهیدان محسن گیوه چی و قربان علی عزیزی راد و خانواده جانباز سرافراز محمد آقایی تجلیل شد.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ