دومین آیین دانش آموختگی دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان دومین آیین دانش آموختگی ۸۵ دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان با حضور جمع کثیری از دانشجویان و خانواده ها، اساتید، مسئولین و کارکنان در سالن آمفی تاتر این مرکز برگزار گردید.
دکتر مهدی دادمهر سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان گفت:برخی از دانشجویان نگاه بلند و توقع بالایی نسبت به آینده دارند که دست نیافتن به این توقعات سبب ناامیدی برخی از دانشجویان خواهد شد از این رو دانشجویان می توانند با پایین آوردن سطح توقعات و افزایش اعتماد به نفس با استفاده از فرصتی که در اختیار دارند آینده روشنی را برای خود رقم زنند.
در ادامه رییس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان ضمن تبریک این جشن به دانشجویان دانش آموخته ، گفت: هریک از ما در طول زندگی مراحلی را پشت سر می گذاریم که یکی از این مقاطع پایان تحصیلات آکادمیک است.
وی افزود: دانش آموختگی پایان کار نیست بلکه آغاز فصل نوینی از زندگی می باشد.
دکتر اویسی خاطر نشان کرد: طبق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور ،۵۵۷ دانشجوی دانشگاه پیام نور استان در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پذیرفته شده اند و از این بابت خرسندیم .
اجرای موسیقی زنده، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز، قرائت سوگندنامه دانش آموختگی توسط رییس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان برای دانش آموختگان و اهدای لوح یادبود به دانشجویان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ