تنها چیزی که با گذشت زمان جاوید است حق بوده و خون شهید حقی جاودانه است

.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار البرز در مراسم افتتاح مرحله دوم پروژه یادمان شهدای دانشگاه پیام نور کرج از تکمیل پروژه های این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر فتح الله حقیقی در بازدید از پروژه های عمرانی مرکز پیام نور کرج و ساختمان در حال تکمیل پروژه یادمان (شهدای گمنام) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، حضور در جمع دانشجویان و اساتید را فرصت مغتنمی دانست و اظهار کرد: تنها چیزی که با گذشت زمان جاوید است حق بوده و خون شهید حقی جاودانه است.
وی با تاکید بر اینکه نباید از ترفندهای دشمن در هیچ شرایطی غافل باشیم، گفت: شرایطی که امروز در کشورمان تجربه می کنیم مرهون خون شهدا است.
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با تاکید بر لزوم حفظ مقام شامخ شهدای معزز و خانوداه هایشان تصریح کرد: شهدا و خانواده های آنان نیازی به ما ندارند و این توفیقی است که در خدمت آنان باشیم و بدانیم شهید و شهادت نباید محو شود چون به برکت خون شهدا جمهوری اسلامی مقتدرانه حضور دارد.
وی همچنین ضمن گرامیداشت هفته ناجا و بازگشایی دانشگاه ها، با تاکید بر لزوم حفظ جایگاه دانشجویان و اساتید، گفت: این قشر برکت نظام جمهوری اسلامی هستند و تصمیمات خوبی در کمیسیون دانشجویی برای دانشجویان خواهیم داشت.
دکتر جلالیان:شهدای گمنام از نام خود هم گذشتند
مراسم افتتاح و بازدید از فاز دوم یادمان شهدای گمنام دانشگاه پیام نور مرکز کرج همزمان آ غاز سال تحصیلی و با حضور جمعی از مسئولین ستاد استان و مرکز کرج،مسئولین استانداری البرز،مسئولین ستاد یادواره شهدای سپاه البرز و بسیج دانشجویی،اساتید،کارکنان و دانشجویان در مرکز کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در بخش اول سخنان خود در این مراسم پس از تقدیر از همه دست اندر کاران ساخت این یادمان ارزشمند و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، ، از شهدا به عنوان ولی نعمتان همیشگی این میهن اسلامی و ملت ایران یاد کرد و گفت: شهدای گمنام علاوه بر اینکه از جان خود در راه دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی گذشتند از نام خود نیز گذشتند.
دکتر جلالیان امنیت و آبروی فعلی را مرهون همین رشادتها و جانبازیها خواند و تاکید کرد: همه ما مسئولیت سنگین پایبندی،حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس را در جبهه جهاد علمی بر دوش داریم.
وی افزود: اسلحه ما دانشگاهیان قلم ماست،امروز فتح قله های علم و دانش همانند فتح خاکریزهای دشمن در دوران جنگ تحمیلی است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز توسعه کشور را در شرایط کنونی و در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نیازمند توسعه شرکتهای دانش بنیان،رشد علمی و پژوهشی و توانمند سازی دانشگاهیان دانست.
دکتر جلالیان در پایان با اشاره به پیشرفت ۷۰درصدی پروژه یادمان شهدای گمنام مرکز کرج،اظهار امیدواری کرد که این پروژه تا اربعین امسال به اتمام رسیده و دانشگاهیان پیام نور استان البرز بتوانند میزبان این عزیزان باشند و ضمن ایجاد فضایی سرشار از معنویت و نشاط با تکمیل سایر پروژه ای در دست اقدام و نیمه تمام دانشگاه ، گامهای مهمی همسو با اهداف عالیه دانشگاه بردارند.
لازه به ذکر است عملیات اجرایی پروژه یادمان شهدای گمنام مرکز کرج پس از اخذ موافت های لازم از مسئولین ذیربط،با نظارت مستقیم رئیس و معاون اجرایی ستاد البرز از تیرماه ۱۳۹۵ آغاز گردید و با صرف بیش از هفتصد میلیون ریال اعتبار جذب شده از سوی ستاد استانی ناظر بر پروژه،بیش از ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ