مسئولین دانشگاه پیام نور استان کردستان با خانواده شهید کاکه جانی دیدار کردند

.

جمعی از مسئولین دانشگاه پیام نور استان کردستان و مرکز سنندج به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان با خانواده شهید جواد کاکه جانی دیدار کردند.

 در این دیدار دکتر اسکندر مرادی رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان, دکتر احمدی رییس دانشگاه پیام نور مرکز سنندج, دکتر علی محمدپناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان، مسول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور و تعداد ی دیگر از مسئولان حضور داشتند

 دراین دیدار حجت الاسلام عبدالمهدی عربشاهی مسول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان گفت:  کفیل واقعی انسان ها با خداوند است و  هر کسی را که بخواهد به مقام والای شهادت می رساند.

 وی افزود: رسیدن به مقام والای خانواده شهید مقامی نیست که بحث صاحب عزا را برای آن قید کنیم بلکه فقط آمده ایم که با شما ابراز همدردی کنیم و از خداوند بخواهیم که تسلی خاطر بیش از پیش را نصیب شما خانواده کاکه جانی کند.

 عربشاهی تصریح کرد: هر چند فقدان فرزند مصیبت سخت و بزرگی است اما رسیدن به مقام شهادت نصیب هر کسی نمی شود و از این بابت باید خداوند را شاکر باشید.

 در ادامه دکتر اسکندر مرادی رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان گفت: هیچ کس نمیتواند درد و رنج و مصیبت خانواده شهید را درک کند.

وی ادامه داد: ما به نمایندگی از طرف دانشگاه پیام نور استان کردستان و واحد سنندج آمده ایم که ادای احترام کنیم و بگوییم که خاک پای خانواده شهدا هستیم.

 در ادامه علی محمد پناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان نیز گفت: امروز خدمت شما رسیده ایم که محضرتان عرضه بداریم که ما نمیخواهیم همیشه بگوییم که شرمنده شهدا هستیم بلکه امده ایم که عهد ببندیم با شهیدانمان که راهشان را ادامه میدهیم.

 وی افزود:  آمده ایم بر دست های زحمت کش شما پدر بزرگوار بوسه بزنیم بخاطر تربیت اینچنین فرزندی که برای دفاع از مملکتمان، برای دفاع از کشورمان اینچنین همه هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم نظام و انقلاب کردند.

 در ادامه نیز دکتر یعقوب احمدی رییس دانشگاه پیام نور مرکز سنندج از خانواده شهید کاکه جانی خواست که خواهر شهید را که دانشجوی این مرکز  است و از زمان شهادت برادرشان تا امروز در کلاس درس حاضر نشده اند دوباره در کلاس درس حاضر شوند و به ادامه تحصیل مشغول شود.

  

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ