فعال شدن کمیته ی مشاوره برای دانشجویان در دانشگاه

.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از فعال شدن کمیته ی مشاوره برای دانشجویان در دانشگاه خبر داد.
با حضور دکتر محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان جلسه ی ستاد استقبال و ثبت نام از دانشجویان جدید الورود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، دکتر محسن دیانت در جلسه ی ستاد استقبال مهر از دانشجویان جدید الورود با بیان اینکه روسای مراکز و واحدها، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه باید دانشجویان را با وضعیت عمومی و شرایط آموزشی دانشگاه آشنا نمایند، گفت: ستاد استان بر این روند نظارت خواهد داشت.
وی حضور روسای مراکز و واحدها در ایام ثبت نام دانشجویان جدید الورود را ضروری دانست و بر جذب حداکثری دانشجویان نیز تاکید کرد.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در این مراسم بر فعال شدن هسته های مشاوره مذهبی، خانوادگی و تحصیلی برای دانشجویان در دانشگاه تاکید کرد .
دکتر دیانت، مشاوره را یکی از ارکان مهم حوزه ی فرهنگی دانست و افزود : این مرکز مشاوره می تواند جلو بسیاری از آسیب های اجتماعی همچون طلاق، خودکشی و اعتیاد را بگیرید.
وی خاطر نشان کرد: با یک مشاوره و راهنمایی اعضای هیات علمی می توان مسیر زندگی یک دانشجو را تغییر داد و در دانشجویان انگیزه ایجاد کرد.
گفتنی است اعضای ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود ریاست دانشگاه،معاونت، مدیر فرهنگی، مدیر مالی، مدیر حراست، مدیر اداری، مدیر روابط عمومی و ۵نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه می باشد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ