ماندگاری دانشمندان و بزرگانی چون خوارزمی، ابوریحان بیرونی ،و… طول عمر نیست، بلکه میراثی است که از کسب علم، وتحقیق وپژوهش که برای ما وشما به یادگار گذاشته اند.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، خانم دکتر معین الدینی در جمع دانش آموختگان دانشگاه پیام نور مرکز کرمان ،ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس اظهار داشت: نسل جوان امروز که درفضای جنگ نفس نکشیده ،شاید دفاع هشت ساله مقدس برای او تکرارباشد ؛ ولی ما کسانی را در زندگی دیدیم که نسلهای بعدی هرگز تجربه نخواهندکرد.
وی افزود: تمام جنگ ها با تغییرات جغرافیایی وجابجایی سرزمینی به پایان می رسد ،اما در جنگ تحمیلی ودفاع مقدس ما این اتفاق تکرار نشد و این یک افتخار است.
دکتر معین الدینی تصریح کرد: ملت ایران به دنیا ثابت کرد که با ایمان به خدا و اراده قوی، سلاح و تجهیزات ناکارآمد می‌شود، ودفاع مقدس تبلور ایمان و اراده فرزندان ایران زمین است.
وی در ادامه با اشاره به فارغ التحصیلی دانشجویان گفت: همه دانش آموختگان دانشگاه ،از دوران دانشگاه ودانشجویی از بهترین سالهای عمرخود یاد می کنند وامیدوارم که این دوران در مقاطع تحصیلی بالاتر برای شما ماندگار شود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان خطاب به دانش آموختگان افزود: از زمانی که وارد مدرسه شده اید لحظه به لحظه با آموزش همراه بوده اید وسنگهای جهالت را از جلو خود بر داشته ایدو امروز به این جایگاه رسیده اید.
دکتر محمود فرهادیان رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان نیز، ضمن تبریک عید غدیر و آغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس اظهار داشت: نسل جوان امروز باید از دلاوری‌ها و شجاعت‌ رزمندگان اسلام در دفاع مقدس درس ایثار و شهامت بیاموزند.
دکتر فرهادیان با اشاره به ویژگیهای دانشگاه پیام نور گفت: سهم دانشگاه پیام نور در تولید علم بسیار مناسب اس و دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور به اذعان کارشناسان، جزء با سواد ترین دانشجویان کشور محسوب شوند
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان تصریح کرد:امتحاناتی که در دانشگاه پیام نور برگزار و اجرا می شود یکی از بهترین میزان های سنجش در زمینه بار علمی دانشجویان است؛ چرا که دانشجو تمام کتاب را امتحان می دهند.
دکتر فرهادیان افزود: دانشجویان دانشگاه پیام نور نخبه و بی‌ادعا هستند و شیوه محتوا محوری در آموزش دانشجویان وآزمون‌های متمرکز در این دانشگاه، منجر به ایجاد اعتمادبه‌نفس بالا در فارغ‌التحصیلان می‌شود.
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان ، خود باوری را از دیگر وِیژگیهای فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور عنوان کرد وافزود: سواد علمی بالا آینده درخشانی را برای دانش آموختگان رقم خواهد زد وخود باوری واعتماد به نفس فارغ التحصیلان دانشگاه را در زندگی یاری می کند.
گفتنی است: این مراسم با بر نامه های متنوعی همراه بود ودر پایان از این فارغ التحصیلان بااهدا لوح دانش آموختگی تقدیر شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ