تحصیل در پیام نور باعث ایجاد ارزش افزوده بالای علمی در فرد می شود.

.

دکتر حسینی معاون سیاسی استاندار با توجه به ظرفیت های دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور از کیفیت مطلوب برخوردار است.
دکتر حسینی ضمن اعلام حمایت ویژه از دانشگاه پیام نور افزود: سیستم آموزشی در دانشگاه پیام نور به نحوی است که حقیقتاً تحصیل درآن باعث ایجاد ارزش افزوده بالای علمی در فرد می شود و خروجی آن هم خروجی قابل قبول و با کیفیتی است و ما به صورت ویژه در مجموعه استانداری خراسان رضوی آماده حمایت همه جانبه از دانشگاه پیام نور هستیم.
دکتر داوریار نیز در این نشست افزود: وجود حدود ۴۰ هزار دانشجو، ۲۲۰ عضو هیات علمی و حدود ۳۰۰۰ مدرس مدعو وکارکنان خدوم ، ظرفیت عظیمی را در دانشگاه پیام نور بوجود آورده است تا به عنوان بزرگترین مجموعه آموزش عالی دولتی در استان به فعالیت بپردازد.
رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی افزود: دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه با تکیه بر این توان و پتانسیل علمی، موفق به کسب عناوین بیشمار در مسابقات ملی و بین المللی شده اند که نمونه اخیر آن کسب رتبه اول ورود به مقطع کارشناسی ارشد در سال ۹۵ توسط فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور است.
عضو شورای دانشگاه پیام نور کشور در ادامه افزود: اگرچه ما بخشی از بدنه دولت هستیم اما متاسفانه از منابع دولتی کم بهره ایم و امیدواریم در تخصیص بودجه های مرتبط با ماده ۱۸۰ و ۳ درصد درآمد نفت، با توجه به گستردگی در بیش از ۳۰ شهرستان، این دانشگاه بیش از گذشته مدنظر قرار گیرد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ