دانشگاه پیام نور لرستان پیشرو در ارائه خدمت به خانواده شاهد و ایثارگر

.

مشاور استاندار لرستان در امور ایثارگران در دیدار رئیس دانشگاه پیام نور لرستان ضمن بیان اینکه شهیدان رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره از نظرگاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاد و خاطره ملت ایران هستند افزود: خدمتگزاری به ایثارگران را افتخاری بزرگ است و ترویج ایثار و شهادت یک وظیفه همگانی است.
قربانی افزود: دانشگاه پیام نور لرستان در ارائه خدمات به قشر معظم شاهد و ایثارگر از ادارات پیشرو در استان لرستان می باشد، ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان، اهتمام ویژه این دانشگاه را در تکریم این قشر معظم ارج می نهیم.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان نیز ضمن تبریک هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، همزمانی بهار علم ودانش با هفته پاسداشت، رشادت‌های دلاورمردان این مرزو بوم، را فرصتی برای یادآوری این موضوع که دانش و توانایی را در مسیر صحیح سامان دهیم؛ تا زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، معنا بخش اهدافمان و روشنگر مسئولیتمان نسبت به جامعه باشد.
دکتر منوچهر ططری اظهار داشت: خدمت به ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم آن‌ها افتخار بزرگی است و بر اساس باور قلبی و عمیق ریاست ،مدیران، کارمندان و اعضای هیات علمی این دانشگاه به فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت ، بر توجه به این عزیزان تمرکز اساسی شده تا خدمات شایسته تری به آن‌ها ارائه گردد.
وی تصریح کرد: حل مشکلات این قشر معظم با قید فوریت و استفاده از ظرفیت عظیم ایثارگران در اداره دانشگاه از اقداماتی است که مورد اهتمام قرار گرفته است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ