اولین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور زاینده رود همزمان با دهه ولایت برگزارشد

.

همزمان با دهه ولایت و در عید سعید غدیرخم اولین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور زاینده رود با حضور مسئولین دانشگاه پیام نور استان ، مسئولین شهر زاینده رود و جمع کثیری از دانشجویان درمحل دانشگاه پیام نور زاینده رود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در این آیین رئیس دانشگاه پیام نور زاینده رود ضمن تبریک ایام دهه ولایت و خوش آمد گویی به حاضرین درجلسه به تشریح اهمیت علم و دانش در قرآن، احادیث، روایات و ادبیات کشور پرداخت.دکتر اصغر نوروزی با اشاره به اینکه دانش آموخته به معنای فارغ شدن از تحصیل نیست ، آن را مرحله ای از مسیر علم اندوزی و کسب دانش دانسته و گفت: دانش آموختگان با طی این مرحله با کوله باری از علم و دانش و تجربه و آگاهی وارد جامعه شده و به نقش آفرینی خواهند پرداخت. وی در ادامه ضمن اشاره به افتخارات دانشگاه پیام نور، موفقیت های دانش آموختگان را برگ زرینی بر افتخارات دانشگاه پیام نور دانست.

در ادامه مراسم  مدیر فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان به سخنرانی پرداخت. فیاضی ضمن تبریک ایام دهه ولایت بااشاره به اینکه دانشگاه پیام نور مولود انقلاب اسلامی می باشد گفت: دانشگاه پیام نور سعی کرده است در راستای خدمت رسانی به مردم، آموزش عالی را در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق محروم و شهرهای کوچک توسعه دهد. وی با اشاره به موفقیت چشمگیر فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی بالاتر گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور به جهت نوع و کیفیت آموزش در دانشگاه پیام نور ، دانشجویانی خودساخته بوده و قبولی آنها در مقطع ارشد دانشگاه های دولتی و مادر ، از افتخارات ما می باشد.

در ادامة مراسم از دانش آموختگان رتبه برتر با اهدا لوح تقدیر و هدایا تقدیر به عمل آمد و تندیس مراسم به شرکت کنندگان تقدیم گردید.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ