لزوم مشارکت جدی اعضای هیات علمی در تولید محتوا

.

دکتر ابوالفضل فراهانی با تاکید بر لزوم مشارکت جدی اعضای هیات علمی در تولید محتوای الکترونیکی و نوشتاری گفت: حضور موثر و اثربخش اعضای هیات علمی و ارائه خدمات مطلوب‌تر و رضایت بخشی نقش ویژه ای در پیشبرد اهداف عالی دانشگاه خواهد داشت.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در جلسه ای که با حضور برخی از روسای مراکز و واحدها، کارکنان و اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان مرکزی برگزار شد، ضمن اشاره به فرهنگ و تمدن علمی کشور گفت: همه باید بتوانیم خشت و خشتهای محکم تر در این بنای بزرگ را از خود به یادگار بگذاریم.
دکتر فراهانی یادآور شد: دانشگاه پیام نور در استان مرکزی ظرفیت‌های بالایی دارد که در صورت برنامه ریزی و حمایت لازم می‌تواند درجایگاهی مناسب قرار گیرد و باید ضمن احترام به استقلال دانشگاه تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی را حفظ کند.
وی همچنین تکمیل موظفی اعضای هیات علمی ، تکریم دانشجویان و کسب رضایت آنها و همچنین ارتقای روابط علمی بین استاد و دانشجو را ضروری دانست.
گفتنی است در این مراسم، دکتر علی اکبر ملکی راد عضو هیات  علمی دانشگاه پیام نور استان مرکزی با حکم دکتر رستمی ابوسعیدی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان مرکزی معرفی شد.
دکتر عسگری سرپرست پیشین دانشگاه پیام نور استان مرکزی در این جلسه، در خصوص اقدامات خود در زمان تصدی مسئولیت دانشگاه پیام نور استان مرکزی گفت: در بحث درون سازمانی با رویکرد نرم افزاری ضمن شناخت توانمندی‌ها و چالش‌های موجود، در جهت قرار گرفتن دانشگاه پیام نور در جایگاه واقعی خود تغییراتی انجام شد.
دکتر ملکی راد نیز به اهداف مدیریتی آتی خود اشاره کرد و گفت: کیفیت گرایی و مدیریت گرایی از جمله اهدافی هستند که می‌توان به کمک آن برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت دانشگاه را ترسیم کرد.
وی به اهمیت کار فرهنگی با توجه به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: حمایت از تولیدات دانشجویی و مشاوره از جمله اقداماتی است که باید در اولویت قرار بگیرد.
وی با اشاره به لزوم حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد و کارآفرینی گفت:در این راستا نیازمند تقویت دوره های تحصیلات تکمیلی و تامین زیرساخت های لازم هستیم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ