مسیر توسعه و کمک به دانشگاه پیام نور استان هموار است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در نشست با رییس دانشگاه پیام نور استان گیلان با اشاره به کیفیت آموزشی و سابقه خدمات رسانی علمی دانشگاه پیام نور در جامعه از مسئولان این دانشگاه مردمی و تاثیرگذار که برای گسترش دانش سعی وتلاش دارند تقدیر کرد.
وی ادامه داد: برای توسعه بیشتر و کمک به دانشگاه پیام نور با اجماع سایر نمایندگان استان برنامه ریزی داریم . دکتر صادقی رییس دانشگاه پیام نور استان گیلان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور ایشان در دانشگاه پیام نور گفت: وضعیت رو به رشد دانشگاه پیام نور حاصل زحمات مدیران وخصوصاٌ همکاران زحمت کشی است که خالصانه برای سربلندی این دانشگاه بزرگ سعی داشتند و بنده نیز با خدای خود ، عهد کردم در جهت سرافرازی و موفقیت روزافزون این دانشگاه مردمی از هیچ تلاشی فروگذار نکنم وی در ادامه از زحمات آقای دلخوش و تمامی نمایندگان استان در راستای توانمند سازی دانشگاه پیام نور استان تقدیر کردند .

کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درنشست با ریاست دانشگاه پیام نور استان :
دانشگاه پیام نور نقش ممتازی درتوزیع عدالت آموزشی کشور دارد.

مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت ، در مجلس شورای اسلامی نیز در نشست با رییس دانشگاه پیام نور استان گیلان گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه دولتی و فراگیر در بخش های مختلف استان اهمیت بسزایی در گسترش دانش در استان دارد و این امر سبب برخورداری تمامی مردم در اقصی نقاط استان به مواهب علم ودانش است.
وی همچنین گفت: دانشگاه پیام نور براساس وظیفه ذاتی که دولت برای این دانشگاه قرار داده است خوب عمل کرده است و امیدوایم همچمان در مسیر بالندگی وتعالی علمی در سطح کشور موفق وموید باشد .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ