رقابت آموزشی نوآفرینی در عرصه دانشگاهی را ایجاد خواهد کرد.

.

دکتر سید رضا مهرنیا در دیدار با نماینده مردم شریف تاکستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان تاکید ریاست عالی دانشگاه در حکم انتصاب خود گفت: شعار استراتژیک دانشگاه در آغاز مدیریت بنده ، توسعه کیفی دانشگاه و اجرای تحولات محسوس در راستای تبدیل روند کمی به روند کیفی مبتنی بر شیوه ها و رهیافت های استاندارد آموزشی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، نماینده مردم شریف تاکستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان ستادی این دانشگاه به اتفاق مسئول ، اعضای شورای اسلامی و برخی مدیران شهر اسفرورین با رئیس ، معاون و برخی مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان قزوین دیدار و گفتگو کرد .
دکتر مهرنیا در ابتدای این نشست ضمن تبریک دهه مبارکه ولایت و امامت و ابراز خرسندی از حضور نماینده مردم تاکستان در دانشگاه پیام نور استان قزوین، حضور نمایندگان مردم شریف این استان در دانشگاه را فرصتی مغتنم برای جامعه دانشگاهی دانسته و ابراز امیدواری کرد: با ادامه برگزاری جلسات این چنین مسائل پیش روی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان قزوین به شایستگی مطرح و در راستای جلب رضایتمندی مخاطبین گامهای موثری برداشته خواهد شد .
رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین با اشاره به سیاست های کیفی سازی دانشگاه پیام نور در سطح کلان مراکز و واحدهای دانشگاهی سراسر کشور تاکید کرد: مدیران و مسئولان ارشد استانی و شهرستانی همگام با مدیران دانشگاهی وظیفه فرهنگ سازی در جهت ایجاد فضا و بستر مناسب برای ارتقای سطح کیفی آموزش در استان را بر عهده دارند و در این زمینه باید از تمامی ظرفیت های فرهنگی و مدیریتی استفاده شایسته ای صورت پذیرد .
در ادامه این دیدار بهمن طاهرخانی نماینده مردم شریف تاکستان در مجلس شورای اسلامی ، اظهار داشت: توسعه بخش دانشگاهی، منطق ، حکمت ، دانش و معرفت در جامعه را افزایش خواهد داد.
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هدف بنده از پیگیری های مداوم در حوزه جوامع دانشگاهی جلب رضایتمندی مردم است ، گفت: ما به دنبال کار منطقی و نتیجه عملی هستیم.
وی در ادامه با بیان برخی از ویژگی های اهالی اسفرورین تاکید کرد: محیط کوچک و صمیمی این شهر سبب شده است تا حساسیت در بخش های مختلف به شکل جدی وجود داشته باشد از این رو محیط دانشگاهی در شهرهای کوچک باید با نگاه ویژه ای بررسی و احیا شود.
نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: دانشگاه پیام نور در مدت فعالیت خود توانسته است کارنامه درخشانی در عرصه آموزش و فرهنگ داشته باشد لذا میتوان پیش بینی کرد حضور جدی این دانشگاه در شهر میتواند تاثیر فرهنگی مناسبی در شهر داشته باشد.
طاهرخانی همچنین با ابراز خرسندی از تاسیس این دانشگاه در شهر اسفرورین بیان داشت: مردم و اهالی دانش دوست اسفرورین به دنبال تخصیص کد دانشگاهی به این بخش هستند چرا که تخصیص کد دانشگاهی میتواند آینده دانشگاهی این شهر را با شکل تازه ای رقم بزند .
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دانشگاه پیام نور در مدت فعالیت خود اثبات کرده است که توجه به فعالیت های اخلاقی و فرهنگی از شاخص های پر اهمیت در آن است که به نظر بنده با حساسیت های ویژه شهر کوچک اسفرورین دانشگاه پیام نور میتواند بهترین انتخاب برای ما باشد.
طاهرخانی با اشاره به فعالیت های انجام شده در مسیر توسعه این دانشگاه در اسفرورین تصریح کرد: با همکاری و همراهی های انجام شده در تلاشیم تا هماهنگی های لازم در این مورد صورت گیرد و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد.
دکتر مهرنیا با اشاره به فضای رقابتی آموزشی در سطح کشور گفت: عرصه ، عرصه رقابت آموزشی است و رقابت فرصت رشد را نمیدهد مگر اینکه فکر نوینی در این عرصه ارائه بدهیم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین افزود: توسعه کاربری واحد اسفرورین بعنوان یک واحد پژوهشی بهترین راه برای ارتقای آموزشی دانشگاه پیام نور واحد اسفرورین است .
وی از همکاری مسئولین در رفع مشکلات موجود خبر داد و اذعان داشت: با توجه به سطح فکر ، پتانسیل های خاص و این همه خلوص نیت ، به اتفاق نماینده شریف مردم تاکستان تمام راهکارهای موجود را بررسی کرده و امید واریم در آینده نزدیک شاهد بهترین تصمیمات در این دانشگاه و این شهر باشیم .
شایان ذکر است در فواصل این دیدار معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان قزوین ، مسئول ، اعضای شورای شهر و همچنین مدیر آموزش و پرورش شهر اسفرورین، هریک مطالب و راهکارهایی در خصوص اتخاذ تصمیمات لازم جهت رشد و تعالی دانشگاه پیام نور واحد اسفرورین ارائه نمودند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ