دانشگاه پیام نور، نماد توسعه عدالت آموزشی در کشور

.

الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور لرستان اظهار داشت: اقدامات دانشگاه پیام نورموجب گردیده تا این دانشگاه را به نماد توسعه عدالت آموزشی در کشور تبدیل نماید.
وی افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان مولود انقلاب با شعار آموزش برای همه، همه‌جا و همه وقت به خوبی توانسته است که با کمترین هزینه و بهترین کیفیت آموزشی امکان تحصیل در مقاطع مختلف به ویژه تحصیلات تکمیلی را در محروم‌ترین مناطق کشور فراهم نماید
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: کسب موفقیت‌های چشمگیر این دانشگاه در سال‌های اخیر ازجمله احراز رتبه یک کیفیت آموزشی در عرض یابی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و همچنین پذیرش رتبه‌های برتر در تحصیلات تکمیلی توسط دانش‌آموختگان این دانشگاه نشان از توانمندی این دانشگاه در توسعه آموزش عالی کشور دارد.
در ادامه رئیس دانشگاه پیام نور لرستان ضمن تشکر و عرض خیر مقدم به نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی و تبریک دهه امامت و ولایت افزود: با عنایت به تحولات و الزامات دنیای امروز، نقش دانشگاه ها در توسعه منابع انسانی و ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه، نقشی بی بدیل است، لذا حل مشکلات و کمک به توسعه دانشگاه ها ضروریست.
دکتر منوچهر ططری خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور کتاب محور می باشد که بر همین اساس منابع درسی آن توسط برجسته ترین اساتید کشور تالیف شده که علاوه بر دانشجویان این دانشگاه به عنوان منبع درسی بسیاری از دانشگاههای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. که این امر موجب بالا بردن سطح کیفیت علمی و آموزشی دانشگاه پیام نور شده است. کسب رتبه یک آموزشی در کشور شاهد این مدعاست.
وی گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور با داشتن حدود ۷۰۰ هزار دانشجو توانسته است در راستای توسعه عدالت آموزشی در جایجای ایران برای فرزندان این مرز و بوم زمینه تحصیل آسان و با کیفیت را با کمترین هزینه فراهم نماید که آن را برای خود افتخاری بزرگ می دانیم.
ططری ضمن قدر دانی از همکاری و پشتیبانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه پیام نور خواستار حمایت در جذب منابع جهت ارتقاء سطح آموزشی دانشگاه، توسعه رشته های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین تبدیل سه واحد کوهدشت، نورآباد و دورود به مرکز دانشگاهی شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ