دانشگاه پیام نور را دانشگاه با کیفیتی به لحاظ آموزشی می دانیم/آماده تاسیس نمایندگی در افریقای جنوبی هستیم

.

به گزارش روابط عمومی پیام نور: دکتر بختیاری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دستاوردهای دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور را دانشگاه با کیفیتی به لحاظ آموزشی می دانیم و آماده گسترش مرزهای علمی و تاسیس نمایندگی این دانشگاه در افریقا هستیم.
وی با اشاره به آموزش مبتنی بر فناوری اطلاعات در دانشگاه پیام نور گفت: این آموزش ها امکان گسترده ای را جهت تحصیل در هر نقطه ای از کشور فراهم آورده است که با توجه به زیرساخت های موجود می تواند از مزیت های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور باشد.
دکتر محمدعلی داوریار نیز با اشاره به پتانسیل های علمی، فرهنگی دانشگاه افزود: امروز دانشگاه با وجود مدیریت شاخص دکتر رستمی ابوسعیدی و معاونان توانمند با شتاب بیشتری در مسیر بالندگی قرار گرفته است و افتخار می کنیم که بتوانیم در کنار کارکنان خدوم و اساتید فرهیخته برای قشر دانشجو خدمت گزاری کوچک باشیم.
رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی افزود: با توجه به عقد تفاهم نامه ریاست دانشگاه و رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همچنین تعاملات درون استانی با اداره کل فرهنگ و ارتباطات خراسان که همزمان با عقد تفاهم نامه در تهران صورت گرفته است آماده برگزاری نشست های علمی مشترک و تبادلات علمی دانشجو و استاد هستیم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ