اولین نشست سیاستگذاری برنامه های فرهنگی نهاد نمایندگی مقام مظم رهبری در دانشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین عرب شاهی ، روساء و دبیران هم اندیشی استانهای غرب کشور (کردستان ، ایلام و کرمانشاه ) در محل دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه تشکیل گردید.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر بهمن سعید پور رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه در افتتاحیه این نشست از روند برنامه های فرهنگی استان کرمانشاه گزارشی ارائه کرد، وی ضمن تقدیر و تشکر از حضرت حجت السلام عرب شاهی نماینده ولی فقیه در سه استان که چنین گردهمایی را پیشنهاد دادند ، برای همه آرزوی موفقیت کرد. سپس هریک از رؤسای استان ها گزارشی از روند برنامه های پیام نور ارائه کرد.

حجت الاسلام د والمسلمین عرب شاهی در افتتاحیه این نشست ضمن خیر مقدم به مدیران استانها از تعامل و همکاری با نهاد رهبری ابراز خرسندی کرد و گفت کار فرهنگی یک کار دیر بازده است و ممکن است نتیجه کار فرهنگی چند سال بعد دیده شود.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه خاطرنشان کرد: برای پیشبرد اهداف و مقابله با هجمه فرهنگی و بمباران تبلیغاتی علیه نظام، نهاد نمایندگی رهبری و معاونت فرهنگی دانشگاه ها باید با هم همدل و هم زبان باشند و با شناخت دانشجویان وبهره گیری از اطلاعات موجود می توانیم برنامه های راهبردی تری در سطح دانشگاه ها اجرا کنیم.
گفتنی است این نشست چند مصوبه داشت که به موجب یکی از این مصوبات مقرر گردید جهت ارتقاء سطح معرفت افزایی اعضای هیات علمی کارگاه آموزشی اردوی هم اندیشی در شهر مقدس قم برگزار گردد .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ