مراسم جشن فارغ التحصیلی ۵۰ دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان باحضور فرماندار و مسئولین شهر رفسنجان برگزار شد .
روح الله خلیلی رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان در این مراسم با بیان اینکه شما دانش آموختگان،سفیران و سرمایه‌های دانشگاه هستید، افزود:فارغ‌التحصیلی پایان راه و ارتباط علمی با دانشگاه نیست.
وی ادامه داد: فارغ‌التحصیلان باید در جامعه تحول ایجاد و در تولید و خلق ثروت نقش خود را ایفا کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان با اشاره به اینکه همه ما نسبت به امام، شهدا و خانواده خود دینی داریم که باید با نقش‌آفرینی خود آن را ادا کنیم گفت: انسان قابلیت‌های زیادی دارد که با صرف کردن فعل می‌توانیم و خودباوری این قابلیت‌ها را بالفعل کرد.
وی خاطرنشان کرد: باید نسبت به محیطی که در آن تحصیل کرده‌اید، تعصب داشته باشید و یک مبلغ برای دانشگاه باشید.
فرماندار رفسنجان ضمن تبریک به دانشجویان گفت: باید با تفکر توسعه گرایی و کارآفرینی وارد دانشگاه شد تا موفق شد.
مهندس ملانوری در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان پیام نور رفسنجان در تالار عاشورای این دانشگاه رشد و تکامل انسان را در گرو علم و دانش دانست و افزود در مکتب اسلام به فراگیری علم و دانش تاکید زیادی شده و پیامبر هم به فراگیری علم در نقاط مختلف دنیا تاکید کردند.
وی تصریح کرد: : طی سال‌های اخیر حرکت علمی پرشتاب بوده و در حوزه علمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی رقابت ایجاد شده که هرچه توانمندی علمی بالاتر باشد، موفقیت بیشتری حاصل می‌شود.

در این مراسم از ۲۰نفر از فعالانه فرهنگی و دانشجویان ممتاز علمی با اهداءلوح وتندیس تقدیر شد .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ