سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان با دکتر علی محمدی رییس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پرداخت.
وی همچنین به حوزه های مختلف فرهنگی اشاره کرد و گفت: قرآن و عترت، حجاب و عفاف و مهدویت از مهمترین محورهای فرهنگی دانشگاه پیام نور به شمار می رود که در دانشگاه پیام نور استان زنجان فعالیت های ویژه ای در این خصوص صورت گرفته که حاصل آن استقرار دبیرخانه فعالیت های قرآن و عترت دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در استان زنجان است.
علی محمدی در ادامه به فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه از قبیل اعزام دانشجویان به مناطق عملیات جنگی در قالب راهیان نور و اجرای طرح ولایت اشاره کرد و خواستار مشارکت و همکاری بیش از پیش سپاه انصار المهدی (عج) با دانشگاه شد.
در بخش دیگری از این دیدار فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان به اهداف بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی از مهمترین اهداف بسیج به شمار می رود.
سردار جهانبخش کرمی با اشاره به اینکه برکات بسیج در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، دفاعی، فرهنگی، سازندگی و اقتصادی بروز و ظهور دارد، گفت: بسیج متعلق به همه است و نهاد مقدسی به شمار می رود که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر تقویت آن تاکید دارند.
وی با اشاره به اقدامات دشمنان با انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: تهاجم فرهنگی و جنگ نرم در راستای تخریب باورهای ملی از جمله اهداف دشمنان است که بسیج با برنامه های بصیرتی در جهت حفظ ارزش ها و مقابله با هجمه های دشمن اقدام می کند.
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان همچنین بر استناد به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تقویت بنیه علمی با همکاری بسیج تاکید کرد و ادامه داد: اعضای بسیج دانشجویی فرزندان معنوی ما هستند و باید در تقویت ایشان تلاش کنیم.
وی در پایان اظهار داشت: سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان در راستای تقویت دانشگاه پیام نور از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ