ستاد استقبال ازدانشجویان جدید الورود تشکیل می شود.

.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهار محال وبختیاری ، دکتر حسینعلی قجری سرپرست دانشگاه پیام نوراستان گفت : با اعلام نتایج جشنواره حرکت کشوری متعلق به انجمن های دانشجویی خوشبختانه دانشگاه پیام نور استان با کسب ۹ رتبه برتر کشوری توانست رتبه نخست در بین دانشگاه های پیام نور سطح کشور را به دست آورد .وی در ادامه با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم استان افزود : این طرح با هدف کمک رسانی به مناطق محروم و با انجام فعالیت های علمی و فرهنگی برگزار شد.

    سرپرست دانشگاه ضمن بیان برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید با همت نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در دانشگاه گفت : این طرح با هدف دانش افزایی و ایجاد فضای تعامل و گفتگو با شرکت ۴۵ نفر عضو علمی دانشگاه به مدت ۵ روز در دو عنوان اقتصاد مقاومتی و معرفت شناسی تشکیل شد. همچنین طرح ضیافت اندیشه به صورت مجازی ویژه دانشجویان در حال برگزاری می باشد و در پایان شهریور به صورت حضوری ادامه خواهد داشت. در ادامه دکتر قجری از اعزام ۳۸ دانشجو همراه خانواده به عتبات عالیات خبر داد و گفت : اعزام دانشجویان با تلاش و پیگیری های دفتر نهاد دانشگاه صورت پذیرفت.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان در ادامه با اشاره به تشکیل ستاد استقبال دانشجویان در استان و سایر مراکز و واحدها خاطر نشان کرد : با اعلام نتایج کارشناسی ارشد ، ثبت نام از این عزیزان شروع و تا پایان ۲۵ شهریور ادامه دارد . همچنین با اعلام نتایج کنکور و بدون آزمون در مقطع کارشناسی ثبت نام دانشجویان از اول مهر ماه آغاز می شود . وی در ادامه به بیان استقبال از دانشجویان جدیدالورود و تمهیدات لازم در روند ثبت نام دانشجویان گفت  : با ایجاد فضای مناسب ، اهداء بسته های فرهنگی شامل آیین نامه ها ، کتاب زندگی و ملزومات دانشجویی به دانشجویان و برپایی غرفه های دانشجویی با همکاری دانشجویان ، انجام مشاوره های آموزشی و روانشناسی رایگان و دعوت از دانشجویان نخبه انشاء الله بتوانیم ، جلسه معارفه با کیفیت خوب و درخور دانشجو برگزار نماییم .

 

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ