اولین جلسه مشترک اعضای ستادی و روسای مراکز دانشگاه پیام نور استان البرز برگزار شد

.

اولین جلسه مشترک معاونان،مدیران ستادی البرز،روسای مراکز و مدیران گروههای آموزشی با حضور رئیس دانشگاه پیام نور البرز و با نمایش گزارشی تصویری از ۱۵۶ روز فعالیت ستادی این استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در این جلسه با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در خصوص محکومیت جنایات آل سعود و آل خلیفه در فاجعه مسجد الحرام و منا ؛پیشاپیش عید قربان و غدیر را به حضار تبریک گفت و اظهار داشت:این نشست به منظور بررسی راهکارهای تسریع در رسیدن به اهداف عالی و برنامه های راهبردی دانشگاه،برنامه ریزی در خصوص آغاز سال تحصیلی و استقبال از دانشجویان ورودی جدید، بررسی بودجه و برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس به طور مشترک با اعضای ستادی ،روسای مراکز و مدیران گروههای آموزشی صورت گرفته است.
دکتر جلالیان در ادامه با اشاره به موضوعات مورد بررسی این نشست بیان داشت: سمت وسوی ماموریتهای دانشگاه پیام نور در سال اقتصاد مقامتی اقدام و عمل،در جهت کسب و کار و کارآفرینی است که در این راستا توجه خاص به کارآفرینی توام با ارتقاء علمی و پژوهشی دانشگاه باید در دستور کار مدیران گروه استانی قرار گیرد.
وی در ادامه به حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس تاکید کرد و از تمامی معاونین و مدیران ستادی و روسای مراکز خواست تا این مراسم را با همکاری و هماهنگی بسیج دانشجویی و اساتید دانشگاه هرچه باشکوهتر برگزار نمایند.
جلالیان درپایان تصریح کرد: تعامل و همفکری لازمه برون رفت از مشکلات است و مطمئنا با فعالیت گروهی،حرکت برنامه ریزی شده وصرفه جویی منطقی در منابع مالی در این راستا نتایج خوبی بدست خواهد آمد کما اینکه انسجام و تسریع در رسیدن به اهداف عالی دانشگاه پیام نور ضروری می باشدو ارتقاء کیفی دانشگاه با مشارکت و بهره مندی از ایده و خلاقیت اعضای علمی و مدیران گروههای آموزشی محقق خواهد شد .
در ادامه دکتر محمود پایه قدر معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی ضمن ارایه برنامه و راهکاری پیشنهادی حوزه آموزش وپژوهش ، خواستار فعال شدن بیش از پیش گروه های آموزشی و رعایت نظم و انضباط آموزشی و رعایت دقیق آیین نامه و دستورالعمل های آموزشی شد.
وی افزود : ارایه خدمات آموزشی با کیفیت، بهبود و اجرای مطلوب برنامه آموزشی و تلاش برای تربیت دانشجوی متخصص،متعهد، دانش مدار، خلاق و کارآفرین و در کل ارتقاء کیفیت آموزشی و ارایه آموزش اثر بخش و کارآمد یک
نیاز ضروری است.
گفتنی است این جلسات با مدت زمانی بیشتر به صورت مدون و با ترکیب همین اعضا هر دوماه یکبار برگزار گردد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ