پرداخت تسهیلات به کارکنان باید ضابطه مند ، عادلانه و طبق معیارهای روشنی باشد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر جمشیدی با اشاره به دستورالعمل پرداخت وام های اعضای علمی و کارکنان دانشگاه بر اساس شاخص های تعیین شده پرداخت و اظهار داشت: سعی کردیم در تهیه این دستورالعمل تمامی مولفه های دخیل و قابل اندازه گیری و سنجش را لحاظ کنیم تا در پرداخت تسهیلات به نوعی وحدت رویه در کل دانشگاه پیام نور استان حاکم باشد و این پرداخت ها عادلانه باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران در نشست روسای مراکز و واحدها همچنین به موضوع اضافه کار و لزوم رعایت دقت و عدالت در توزیع اضافه کار کارکنان تاکید پرداخت و تاکید کرد: پرداخت اضافه کار کارکنان نیز باید ضابطه مند و عادلانه و طبق معیارهای روشنی باشد.
وی نکاتی درخصوص مناقصات و روال جاری پروژه ها عمرانی و کارهای در دست اقدام بهارستان ، شهریار، تهران غرب، پردیس و پرند افزود: فضای فیزیکی یکی از مولفه های کیفیت آموزشی است که ما در سیاست مدیریتی مان به جد دنبال آن هستیم.
دکتر جمشیدی در این نشست با معرفی دکتر عامری به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور ری، دکتر صابری سرپرست مرکز پرند و دکتر موسوی اصل سرپرست واحد فیروزکوه، از روسای پیشین این مراکز قدردانی و برای سرپرستان جدید آرزوی موفقیت نمود و از همه روئسا، کارکنان مراکز و واحدها به خاطر برگزاری امتحانات پایان ترم نحو احسن قدردانی کرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نبوی با تبریک ایام عید قربان و غدیر که در این ماه و پیش روست، به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره ایام حج و بیانات ایشان درباره خانواده اشاره کرد و افزود: امیدواریم نکات مهم فرمایشات ایشان را در جامعه و خانواده به کار گیریم.
وی با اشاره به توصیه های امیرالمومنین (ع) در نهج البلاغه پیرامون اخلاق مدیریت اظهار داشت: هر جا مسوولیتی می پذیریم، بدانیم که مردم مارا زیر نظر دارند.باید به افراد احترام بگذاریم تا آیندگان هم احترام ما را داشته باشند. کارهای مورد تایید را ذکر کنیم و از تجربیات گذشتگان هم استفاده کنیم.
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خصوص دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان دانشگاه های دیگر در مقطع کارشناسی نوعا کم سن و جوان اند ولی در دانشگاه پیام نور بعضی از دانشجویان ما کارمند ، بازنشسته ، پزشک و معلم هستند و با فرصتی که دانشگاه پیام نور برای آنها ایجاد کرده، دانش مورد نیاز و علاقمندی خود را در این دانشگاه دنبال می کنند . از این رو ما با طیف های مختلف و نیازهای مختلفی مواجهیم.
در ادامه جلسه، اکبری نسب ضابطه های در نظر گرفته شده برای اولویت بندی پرداخت وام را تشریح کرد.
معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان تهران در ادامه به رعایت صرفه و صلاح دانشگاه در اداره امور و فعالیت های جاری مراکز و واحدها تاکید کرد و اظهار داشت: حیات و بقای دانشگاه در حوزه اداری و مالی به عملکرد همه ما وابسته است و تک تک ما در این باره مسئولیم.
وی انضباط اداری و رعایت سلسله مراتب را در این خصوص حائز اهمیت دانست و درباره دستورالعمل پرداخت وام گفت: سعی می کنیم دوری از مرکز را هم جزء مولفه ها و امتیازات پرداخت تسهیلات به مراکز و واحدها قرار دهیم تا عدالت درباره مراکز و واحدها رعایت شود.
دکتر مرادی معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان تهران در ادامه این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد مراکز و واحدها در بحث ستاد استقبال مهر پرداخت و بر حضور موثر اساتید در مراکز و واحدها تاکید کرد.
در پایان این نشست دکتر حاجی حسینی و دکتر تنها روسای دانشگاه های پیام نور تهران شرق و پردیس توضیحاتی درباره اقدامات اخیر خود در حوزه راه اندازی سامانه پاسخ گویی تلفن سی، آر، ام مرکز تهران شرق و استقرار کمیته تخصصی آسیب های اجتماعی و دوره های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان شهرستان پردیس ارائه دادند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ