انسجام و تسریع در رسیدن به اهداف عالی دانشگاه ضروری است

.

نشست معاونان و مدیران ستادی البرز با حضور رئیس دانشگاه پیام نور البرز در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر جلالیان، با معرفی آقای حسنی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز؛ هدف از تشکیل جلسه را آگاهی از نظرات و پیشنهادات مدیران و ارائه گزارشی از برنامه ها و چالش های پیش رو دانشگاه بیان کرد و افزود: باید با استفاده از این پیشنهادات، نقد و تحلیل ها، برنامه ریزی ها را جهت داد و از تجربیات ارزشمند یکدیگر استفاده مطلوب نمود.
وی در سخنان خود به عملکرد حوزه های مختلف دانشگاه اشاره و تصریح کرد: باید با تعامل و همفکری همدیگر در راستای اهداف دانشگاه تلاش کرد و مطمئنا با فعالیت گروهی در این راستا نتایج خوبی بدست خواهد آمد کما اینکه انسجام و تسریع در رسیدن به اهداف عالی دانشگاه پیام نور ضروری می باشد.
دکتر جلالیان توجه به بحث های زیرساختی را از اهداف اساسی دانشگاه بیان کرد و اذعان داشت: با برنامه ریزی های انجام شده، در سال جاری چندین پروژه عمرانی در دست اجرای دانشگاه، به بهره برداری می رسد.
ایشان با بیان اینکه باید برنامه محوری و ارتقاء کمی و کیفی را جزء اهداف اصلی دانشگاه قرار داد، ادامه داد: نقشه برنامه جامع علمی و پژوهشی دانشگاه نیز در راستای توجه به برنامه محوری است که برنامه استراتژیک دانشگاه نیز با نگاه به این برنامه، استخراج شده است.
جلالیان برنامه استقبال از دانشجویان جدید الورود را از برنامه های مهم پیش روی دانشگاه به ویژه در حوزه معاونت آموزشی و مدیریت فرهنگی دانست و با تاکید بر تشکیل ستاد استقبال افزود: یکی از مهم ترین اهداف این برنامه، معرفی دانشگاه و دستاوردهای آن،آشنایی دانشجویان با دانشگاه،پرسنل، قوانین و مقررات تحصیل و ایجاد فضایی سرشار از شور و نشاط برای دانشجویان ورودی جدید می باشد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ