دومین دوره طرح ضیافت اندیشه اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان کرمان برگزارشد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در آیین افتتاح دومین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه پیام نور استان کرمان، خانم دکتر معین امکان ارتقاء و اعتلای سطح بینش و آگاهی ، اندیشه ی هر انسان را معیار برتری و ارجحیت او نسبت به سایر مخلوقات عنوان کرد.

وی افزود : اندیشه همچون خداشناسی فطری است اما پرورش و ارتقاء آن بسته به همت افراد است که یا زنگار گرفته و نزول یابد یا زنگار بزداید و به درجات اولی رسد.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان کرمان استفاده از استاد و درس را راهی برای اعتلای فکر بیان کرد و گفت : ضیافت اندیشه ، نام گذاری بسیار مناسبی برای نشستن بر سرسفره ی بازشناسی و بازسازی فکر و اندیشه است.
لازم به ذکر است دومین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان با حضور بالغ بر۱۰۰ نفر از اساتید پیام نور استان کرمان به مدت یک هفته در شهرستان های کرمان و سیرجان برگزار می شود.
این طرح در سه دوره، اندیشه ی سیاسی اسلام سطح یک، اصول تعلیم و تربیت و اخلاق علمی و حرفه ای سطح دو با حضور مدرسین و اساتید برتر کشوری ، جناب آقای دکتر فراتی عضو هیئت علمی دانشگاه قم ،پرفسور علوی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان و آقای دکتر منتظری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رییس بسیج هنرمندان کشور برگزار می شود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ