گسترش مشارکت پیام نور البرز و بانک صادرات

.

در نشست مشترک مسئولین بانک صادرات استان با رئیس و مدیران دانشگاه پیام نور استان البرز، راههای گسترش همکاری های دوجانبه بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، دراین نشست دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز و صیادی مدیرعامل بانک صادرات شعب استان، بخشهایی از مفاد تفاهم نامه منعقد شده بین بانک صادرات و دانشگاه پیام نور را مطرح و بر عملیاتی شدن هرچه سریعتر این تفاهم نامه تاکید کردند.
دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز گفت: دراستان البرز ۲۴هزار دانشجو در ۷ شهر استان تحصیل می نمایند که ۱۱۰عضو هیئت علمی و بیش از ۳۵۰کارمند و ۱۵۰۰ استاد مدعو وظیفه مهم آموزش به این دانشجویان را برعهده دارند و بدون تردید ارائه خدمات نوین بانکی به جامعه بزرگترین دانشگاه دولتی کشور در توسعه ارتباطات فی ما بین مفید خواهد بود.
صیادی مدیرعامل بانک صادرات استان البرز نیز از ارائه خدمات ویژه به دانشگاهیان پیام نور استان البرز خبر داد و تصریح کرد: این خدمات ویژه به اعضای هیئت علمی،کارکنان ودانشجویان این دانشگاه ارائه خواهد شد.
وی اظهار داشت: ارائه آخرین خدمات نوین بانکی و تسهیلات و امکانات مناسب به جامعه دانشگاهی کشور همواره از برنامه‌های استراتژیک بانک صادرات بوده و بر همین اصل پرسنل بانک صادرات نیز در جهت کسب رضایتمندی هرچه بیشتر دانشگاهیان پیام نور استان البرز تلاش می کنند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ