آغاز طرح ویژه فعالین فرهنگی سیاسی دانشگاه پیام نور استان بوشهر در مشهد مقدس

.

حجت الاسلام جعفری گفت: طرح ویژه فعالین فرهنگی سیاسی با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه پیام نور استان بوشهر از امروز در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

حجت الاسلام یوسف جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان بوشهر اظهار داشت: طرح ویژه فعالین فرهنگی سیاسی دانشجویی با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های پیام نور استان بوشهر به مدت ۱۰ روز در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
وی با اشاره به نقش دانشجویان در عرصه های مختلف کشور خاطرنشان کرد: دانشجویان فعال فرهنگی پیشروان فرهنگ در دانشگاه و جامعه هستند، زیرا علاوه بر مسائل مختلف زندگی و تحصیل نسبت به مسائل فرهنگی و سیاسی جامعه و دانشگاه دغدغه دارند و احساس مسئولیت می کنند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور استان بوشهر ادامه داد: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور استان بوشهر به منظور ارائه معارف مختلف، تعمیق و در دسترس قرار دادن مهارت های گوناگون علمی، فرهنگی و معرفتی اقدام به برگزاری طرح ویژه فعالین فرهنگی سیاسی دانشجویی(ضیافت اندیشه) نموده است.
وی افزود: جهت بهره بردن از فرصت ارزشمند دانشجویی علاوه بر دوره‌های آموزشی و فرهنگی، برنامه‌های زیارتی و سیاحتی متعددی نیز در این مدت در شهر مقدس مشهد در نظر گرفته ایم و دانشجویان از فضای جذاب اردویی و برنامه های نشاط بخش بهره مند خواهند شد.
حجت الاسلام جعفری افزود: چندین سال است که مقام معظم رهبری در جمع های مختلف و در دیدار با سیاسیون کشور دغدغه های فرهنگی را مطرح می کنند و قطعاً این موضوع بسیار مهم نباید فراموش شود، بلکه از روی کاغذها و از درون ذهن ها خارج شده و به عمل واقعی تبدیل شود و مطمئنا دانشجویان با دغدغه ای که نسبت به مسائل گوناگون دارند بهترین مجریان فرهنگی در سطح دانشگاه خواهند بود.
حجت الاسلام یوسف جعفری در پایان خاطرنشان کرد: خواهران دانشجو به عنوان افسران جوان جبهه جنگ نرم فرهنگی باید وظایف خود را در برابر هجمه های گوناگون دشمن در دانشگاه بدانند و با الگو قرار دادن حضرت زینب(س) رسالت عاشورایی خود را به نحو احسن در جامعه به عرصه عمل بگذارند و سفیران فرهنگی جامعه و خانواده خود باشند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ