طرح ضیافت اندیشه دانشجویی در دانشگاه پیام نور استان همدان آغاز شد

.

دکتر صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان در مراسم افتتاحیه این طرح گفت: برگزاری طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه پیام نور استان یک نمونه بارز الگوی مناسب در دانشگاه های استان است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر صفایی در ادامه برنامه اظهار داشت: یکی از مهمترین کارهایی که انسان را نسبت به دیگران متمایز می کند اندیشه اوست که دانشجویان با توجه به این فرصت بوجود آمده باید این فرصت را مغتنم شمرده و نسبت به پرورش فکر و اندیشه و رفع سوالات در ذهن خود شفاف سازی نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز گفت: دروس معارف در تابستان ۹۵ در قالب طرح ضیافت اندیشه ارائه می شودو این طرح شامل برنامه های آموزشی و فرهنگی است .وی برگزاری دوره های آموزشی را نیاز محور دانست و گفت اساتید موارد مطرح شده در کلاس های آموزشی را نباید به صورت متن محور ارائه نمایند بلکه باید نسبت به رفع شبهات بوجود آمده درخصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی و سیاسی در ذهن دانشجویان اقدام نموده و در این راستا گام مهمی بردارند.
وی گفت: که طرح ضیافت دانشجویان آقایان از تاریخ ۱۳/۶/۹۵ لغایت ۱۷/۶/۹۵ و دانشجویان خانم از تاریخ ۲۰/۶/۹۵ لغایت ۲۲/۶/۹۵ برگزار می گردد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ