آزمون نظام مهندسی در دانشگاه پیام نور مرکز کرج برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، معاون اجرایی و مدیر حراست دانشگاه پیام نور استان البرز با حضور در محل برگزاری در جریان جزییات آزمون قرار گرفته و با بازدید از حوزه های برگزاری از کلیه عوامل برگزار کننده تقدیر نمودند.
مصلحی معاون اجرایی استان توانمندی عوامل برگزاری آزمون و همچنین سرعت و دقت عمل دانشگاهیان پیام نور کرج را در فرآینهای تخصصی برگزاری آزمون مورد تقدیر قرار داد.
در ادامه این بازدید عباس گرشاسب به عنوان نماینده ستاد استان و مدیر حراست آزمونها اعلام کرد: آزمون نظام مهندسی روز پنجشنبه۱۱ شهریور در بخشهای آزمون های نظارت (صبح) و اجرا (عصر) در رشته های عمران و معماری، نقشه برداری، شهرسازی، ترافیک و همچنین در روز جمعه ۱۲شهریور آزمون های محاسبه عمران، طراحی معماری و تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز کرج برگزار شد.
وی تصریح کرد:این آزمون در نهایت دقت،سلامت و با رعایت استانداردهای برگزاری آزمون،با حضور بیش از ۴۸۰۰نفر داوطب اجرا شد.
دکتر علیرضا بزرگ زاده نیز به عنوان مسئول اجرایی این آزمونها طی مصاحبه ای اذعان داشت:این آزمون در دو نوبت صبح و عصر روزهای۱۱ و ۱۲ شهریور با حضور ۴۸۳۶ داوطلب و ۲۵۰ نفر عوامل برگزار کننده برگزار گردید.
وی اذعان داشت: دانشگاه پیام نور مرکز کرج به عنوان مرکز بزرگ دانشگاهی پیام نور البرز همچون ادوار گذشته به عنوان بازوی توانمند و اجرایی سازمان سنجش و آموزش کشور این آزمون را نیز با رعایت کلیه قوانین و به صورت استاندارد برگزار نمود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ